Portal Bajo.pl poleca:


Zaloguj się
Login

Hasło
» Nie pamiętasz hasła?
» Załóż konto
 
Aktualności

Tanie telefony w Twoim Mixie

27.01.2006 16:10
Od 26 stycznia (do odwołania) w Orange dostępna jest nowa oferta promocyjna zakupu telefonu wraz aktywacją w ofercie Twój Mix przy podpisaniu umowy na czas określony 12 albo 24 albo 30 miesięcy

Dla każdego numeru abonenckiego Twoim Mixie, dla którego jest zawierana nowa umowa, można:
- kupić jeden telefon w cenie promocyjnej
- zrezygnować z zakupu telefonu w cenie promocyjnej i otrzymać opcję dodatkową 50% więcej

W promocji nie jest pobierana opłata za przyłączenie do Orange (300 zł). Aktywacja numeru abonenckiego w promocji w Twoim Micie kosztuje 50 zł, z czego 25 zł można wykorzystać na usługi w ofercie Twój Mix do końca pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego (zgodnie z Cennikiem usług w ofercie Twój Plan i Twój Mix).

W przypadku wyboru 50% więcej począwszy od pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego przez cały okres obowiązywania umowy będzie przyznawany dodatkowy pakiet o wartości równej 50% opłaty za usługę Wszyscy i na Wszystko włączoną w danym okresie rozliczeniowym. Za korzystanie z 50% więcej nie jest pobierana opłata miesięczna.

Jednostki taryfowe przyznane w ramach 50% więcej można wykorzystać wyłącznie na połączenia głosowe do sieci Orange i sieci stacjonarnych oraz na SMS-y i MMS-y wysyłane pod numery w sieci Orange, z wyłączeniem numerów skróconych i specjalnych określonych w Cenniku usług telekomunikacyjnych w ramach oferty Twój Plan i Twój Mix.

W załączeniu cennik telefonów dla umów z 30 miesięcznych oraz regulamin promocji w Twoim Mixie.

Źródło: Orangenapisał KonradWasze komentarze


Informacja  Zarejestruj się lub zaloguj aby nie pisać anonimowo i nie wpisywać kodu
Połącz z Facebookiem
Twój e-mail

Twój komentarz

Przepisz cyferki ;)
Kod